BROWpedia: маловідомі факти про брови

Статті

Опубліковано

Як багато часу ми витрачаємо на те, щоб зробити свої брови ідеальними: щоденний догляд, корекція, фарбування… А в загальному можемо навіть не задумуватися про те, яка головна функція брів, скільки волосків має одна брова та навряд чи помічали, що у Мони Лізи взагалі не було брів. Отже, чого ж ми не знаємо про цю частину обличчя?

  • Основна функція брів – робити очі більш виразними? Це зовсім не так. 🙂 Брови покликані захищати обличчя від вологи та бруду, які накопичуються на бровах та не дають стороннім рідинам попасти в очі. Натомість, вони стікають в напрямку вісків.В середньому одна брова людини містить біля 250 волосків! А деякі дослідження показали, що у тих, хто ніколи не вищипував брови, їх може бути навіть біля 1000!
  • Життя брів не довготривале – приблизно 4 місяці. За цей час волоски повністю оновлюються. Однак, якщо збрити брови, на їх повне відновлення може знадобитися близько одного року!
  • У літній період брови ростуть краще. Це пояснюється тим, що в цю пору року ми в цілому більш активні, тому волосяні фолікули отримують більше живлення та кровопостачання.
  • Цікавий факт, якого ви точно не помічали – Мони Лізи немає брів! Взагалі. 🙂 В наукових колах говорять, що так сталось по бажанню самого Леонардо да Вінчі або ж брови випадково стер невмілий реставратор в 19-му столітті.
  • Брови допомагають ідентифікувати людину. Вчені проводили експеримент, в ході якого виявили, що людям важче розпізнати знайомі їм обличчя, якщо на фото вони зображені без брів.
  • Під час стресу і довготривалого хвилювання брови перестають рости. А коли стан нормалізується, ріст брів приходить в норму. Висновок з цього один – старайтесь менше хвилюватись і у вас буде не тільки хороший настрій, але і здорові та густі брови.

Щоб брови завжди мали ідеальний вигляд, використовуй для їх корекції воскові смужки andmetics.

Будь завжди в курсі всіх актуальних новин та трендів в світі брів – підписуйся на сторінки andmetics в Facebook та Instagram.