Чого не варто робити при догляді за бровами

Статті

Опубліковано

Мрієш, щоб брови завжди були здоровими та гарними? Тоді маєш знати про основні помилки в догляді за ними, які часто допускаються в боротьбі за красу та гарний вигляд. «Попереджений – значить озброєний», – тому читай нашу статтю, щоб уникнути прикрих невдач з бровами в майбутньому.

 

Помилка 1. Бажання зробити обидві брови абсолютно ідентичними

Коли ти занадто переймаєшся тим, щоб брови виглядали однаково ідеально, ти можеш перестаратись та видалити занадто багато волосків, а  занадто тонкі брови виглядатимуть менш привабливо, ніж ті, які просто трішки різні. Запам’ятай: брови повинні бути сестрами, але не близнюками :).

 

Помилка 2. Занадто часта корекція брів

Так-так, ми знаємо, що ці підступні волоски так і норовлять з’явитися на обличчі ледь не щодня! Але рекомендуємо виконувати корекцію брів раз в два-три тижні, так ми не ризикуємо пошкодити шкіру і волоски. Занадто часта корекція може стати причиною того, що брови стануть рідшими.

 

Помилка 3. Занадто темний колір

В моді – натуральність, тому краще відкласти бажання якомога яскравіше виділити свої брови в дальній ящик. Якщо ти брюнетка, обирай колір на 2-3 тона світліший волосся, якщо блондинка – на 2-3 тона темніший. Відтінок олівця для брів повинен також гармоніювати з тоном шкіри і очей.

 

Помилка 4. Відсутність догляду

Не забувай, що бровам, як і обличчю, потрібен постійний догляд, а саме живлення і зволоження. Рекомендуємо використовувати олії – касторову, оливкову, мигдальну. Вони допоможуть зробити брови блискучими і гладкими, та більш податливими для укладки. Наносити масло краще щодня перед сном, здійснюючи при цьому легкий масаж, який приведе брови в тонус.

 

Помилка 5. Надмірне вищипування верхнього краю брови

При корекції будь особливо обережною з верхнім краєм брови – в цьому місці дуже легко зробити помилку і зіпсувати природну форму брів.  

Для правильної корекції, яка зробить ідеальну форму брів, рекомендуємо використовувати воскові смужки andmetics – з ними ти проведеш процедуру всього за 2 хвилини!

 

Будь завжди в курсі всіх бров-трендів та шукай поради по догляду за бровами на наших сторінках в Facebook та Instagram.