Волоски над губою у дівчат: знебарвити чи видалити?

Поради

Статті

Опубліковано

Сумніватись у своїй привабливості, особливо, коли тримаєш в руках збільшувальне дзеркальце – неприємна звичка навіть найгарніших дівчат. Чого ми тільки в ньому не бачимо – і маленькі зморшки, і нерівності шкіри, і… о жах, “вусики” над губою! Не панікуйте, є безліч способів, які допоможуть вирішити цю делікатну проблему. І ми порівняли два з них: висвітлення волосків народними методами та видалення волосків за допомогою воскових смужок andmetics.

Висвітлення волосків над губою

Якщо волоски над губою тонкі та ледь помітні, ви можете їх “приховати” за допомогою висвітлення. Найчастіше для цього використовують сік лимона або перекис водню.

Перед використанням будь-якого висвітлюючого засобу потрібно перевірити реакцію шкіри на нього. Спробуйте нанести невелику кількість рідини на область за вухом на 5-7 хвилин і почекати добу. Якщо негативних проявів (надмірної сухості чи подразнення) не виявиться, можна переходити до самої процедури.

Алгоритм дій у обох методів висвітлення однаковий: змочити ватний диск або ватну палочку відповідною рідиною та нанести її на волоски, через 1-1,5 хвилин протерти зону чистою водою.

Плюси цього методу в тому, що відбілювання абсолютно безболісне. Однак слід знати про те, що висвітлення не підійде для власниць чутливої шкіри, при сонячному світлі вусики можуть залишатися помітними, а для досягнення видимих ​​результатів потрібно декілька процедур (близько п’яти).

Отже, домашні методи для “приховання” волосків над верхньою губою є ефективними, однак не дозволяють повністю позбутися проблеми.

Видалення волосків над губою за допомогою воскових смужок

Якщо волоски над губою достатньо довгі та темні, замаскувати їх не вдасться і краще спробувати позбутися проблеми.

Воскові смужки andmetics Lip Wax Strips придатні для застосування у домашніх умовах, ідеально відтворюють контури верхньої губи та є безпечними у використанні, адже не подразнюють інші ділянки шкіри.

Процедура складається з простих етапів:

  • Повільно та рівномірно відокремте захисну смужку.

  • Накладіть смужку і притисніть її. Ніколи не накладайте смужку безпосередньо на губи!

  • Натягніть шкіру і зніміть смужку різким рухом по діагоналі вгору у напрямку, протилежному до росту волосин.

  • Витріть залишки воску за допомогою спеціальної серветки, що входить до набору.

Безперечний плюс цього методу в тому, що більше не потрібно переживати за видимість волосків, адже результат використання воскових смужок – гладенька шкіра надовго. Однак, цей спосіб теж не вічний і процедуру потрібно буде повторювати по мірі росту волосків.

ВАЖЛИВО! Хоча в більшості випадків поява вусиків над губою у дівчат  – це косметичний дефект, консультація лікаря та обстеження організму виключить ймовірність причини появи проблеми, пов’язану здоров’ям.

Який метод для позбавлення волосків над губою обрати – вирішувати вам. Обирайте найзручніший варіант та будьте завжди в хорошому настрої! 🙂

Діліться своїм досвідом боротьби з волосками над губою в коментарях на сторінках andmetics на Facebook та Instagram!