Найкраща форма для ваших брів: як визначити?

Поради

Статті

Опубліковано

У наших брів не менш багата історія, ніж у нас самих! Протягом останніх ста років переважала тенденція на ультратонкі вищипані брови, але зараз все змінилось: від делікатних, елегантно тонких брів Гвен Стефані до широких та густих брів a-ля Кара Делевінь. Наразі натуральний вигляд з ідеальним об’ємом та індивідуальним стилем, який підкреслює тип та форму обличчя, вважається найпривабливішим.

Сучасний ідеал краси говорить, що найвища точка брови для кожної жінки повинна залишатися незмінною, а саме, бути вище зовнішнього кута ока. Цей погляд значно змінився з 70-х років: у той час оптимальне положення для найвищої точки брів було над верхнім краєм райдужної оболонки.

Це революція ідеалу краси — сьогодні верхній край брови повинен знаходитися далі, щоб візуально протистояти поступовому процесу старіння. Арка з пропорціями 2/3 вгору та 1/3 вниз забезпечує природний ефект підйому, завдяки цьому око здається більш відкритим.

А зараз ми поділимось трьома простими кроками, які допоможуть визначати вашу індивідуальну форму брів.

Крок №1

Приставте пензлик, дерев’яну паличку або олівець з боку носа та тримайте вертикально; це ваш ідеальний початок для брів.

Крок №2

Ось так можна визначити найвищу точку! Просто подивіться у дзеркало, прикладіть пензлик до кута рота та тримайте його по діагоналі від центру брови до зовнішнього краю ока. Брова повинна підніматися від носа саме до цієї точки, а потім згинатися униз до краю брови.

Крок №3

Приложіть пензлик по діагоналі від ніздрі до зовнішнього кута ока. Таким чином визначається, де має закінчуватися брова.

Вітаємо!

Тепер ви знаєте простий спосіб як визначити свій ідеальний шаблон для найкращої форми брів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Тонкий ніс

Ніс будет виглядати більш тонким, якщо ви правильно знайдете положення пензлика на кроці №1.

Близько розташовані очі

Якщо у вас близько розташовані очі, зосередьтесь більше на кроці №2, ніж на кроці №1.

Широко розташовані очі

Якщо у вас широко розташовані очі, то робіть цілком навпаки та зосередьтеся більше на кроці №1.

Навислі повіки

Для навислих повік та глибоко розташованих очей, брови повинні бути стриманими, не дуже широкими та не дуже темними.

А ви вже визначили свою ідеальну форму брів?
Пишіть коментарі та задавайте запитання на наших сторінках в Facebook та Instagram.